Superniania w naszej szkole

13 marca 2018 roku w naszej szkole rodzice i nauczyciele uczestniczyli w szkoleniu z wychowania dzieci.

Wykład przeprowadziła Dorota Zawadzka – psycholog i specjalistka w sprawach rozwoju człowieka, która zyskała popularność jako prowadząca w latach 2006–2008 program Superniania na antenie telewizji TVN.

Podczas wykładu pt. „Każdy inny – wszyscy tacy sami. O szacunku i odpowiedzialności” Dorota Zawadzka uświadamiała m.in. o prawach oraz obowiązkach jednych i drugich. Zwracała uwagę, że podczas wychowania powinni być konsekwentni i uczyć dziecko zasad i reguł. Uświadamiała, iż intensywny rozwój zmysłów we wczesnym dzieciństwie warunkuje funkcjonowanie człowieka na późniejszych etapach życia.

Cały wykład przebiegł w bardzo luźnej i radosnej atmosferze.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *