Bezpieczne ferie

Zbliżające się ferie zimowe to dla uczniów czas odpoczynku od obowiązków szkolnych oraz nauki, czas relaksu w domu i na świeżym powietrzu. To również okres czyhających na dzieci zagrożeń.

Dziś (11.01.2018r.) w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze jak co roku zrealizowano projekt „Bezpieczne Ferie”, dzięki któremu uczniowie utrwalają sobie zasady bezpieczeństwa. Spotkanie poprzedziła wizyta strażaka, który rozmawiał z uczniami o tym jak uniknąć sytuacji zagrażających życiu i jak się ewentualnie w takich sytuacjach zachować. W trakcie realizacji projektu dzieci prezentowały przygotowane wcześniej w klasach plakaty, które przybliżały podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas ferii zimowych. Po ich omówieniu, normy te utrwala wspólna gra dydaktyczna.

 

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *