ŚWIĘTA MAJOWE

Dnia 27 kwietnia 2018 roku w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odbył się apel upamiętniający zbliżające się święta majowe. Uczniowie zaprezentowali Gronu Pedagogicznemu oraz Koleżankom i Kolegom krótki program artystyczny, podczas którego przypomnieli Święto Pracy, rocznicę wstąpienia Polski do Unii Europejskiej, Święto Flagi i Święto Konstytucji 3 maja. W trakcie wystąpień uczniowie wykorzystywali obrazki przedstawiające hasła związane ze świętami, a także zilustrowany piktogramami wiersz W. Bełzy „Katechizm małego dziecka”. Układali również mapę Polski. Wszyscy obecni otrzymali flagi Polski, którymi mogą udekorować swoje domy podczas nadchodzących świąt majowych.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *