BAJKA O KSIĘŻNICZCE PUSZCE I JEJ BRUDNEJ NÓŻCE

Dnia 23 maja 2018 roku uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w składzie: Lalita Pietryka, Damian Kuklis, Kamil Pietryka, Kornel Pietrowski, Patrycja Sieńkowska, Wanesa Siwak – wzięli udział w XIV Przeglądzie Zespołów Artystycznych Placówek Specjalnych w Jaworze. Uczniowie zaprezentowali eko-bajkę pt. :„O Księżniczce Puszce i jej brudnej nóżce ”. Młodzi artyści bardzo ładnie wystąpili na deskach Teatru Miejskiego w Jaworze. Lalita Pietryka zdobyła specjalną nagrodę w kategorii najlepsza aktorka. Organizatorem był Specjalny Ośrodek Szkolno- Wychowawczy w Jaworze oraz Towarzystwo Przyjaciół Dzieci przy Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowawczym w Jaworze.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *