Piknik integracyjny „Wesołe kajakowanie”

Dnia 30.05.2018 r. Zespół Szkół Specjalnych zorganizował piknik pn. „Wesołe kajakowanie”. Impreza odbyła się na Ośrodku Wodnym „Zalew” w Kamiennej Górze. W pikniku uczestniczyli uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych, podopieczni Powiatowego Ośrodka Wsparcia – Środowiskowego Domu Samopomocy, rodzice i wolontariusze z Zespołu Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących, oraz ratownicy z Liceum Ogólnokształcącego w Kamiennej Górze. Po raz kolejny firma „Adrenalina” udostępniła nam kajaki i rowery wodne, dzięki czemu mogliśmy uprawiać sporty wodne. Podczas pikniku policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kamiennej Górze przypomnieli podstawowe zasady bezpieczeństwa podczas wakacji, szczególnie nad wodą. W międzyczasie odbył się pokaz tańca dupstep dance w wykonaniu J. Robota. Uczestnicy mogli oglądać występ, a później sami poznali podstawowe techniki tego tańca. W czasie trwania imprezy wszyscy posilali się pysznościami z grilla. Piknik był świetną okazją do integracji i propagowania zdrowego stylu życia.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *