ZAKOŃCZENIE ROKU SZKOLNEGO

W piątek 22 czerwca w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze zabrzmiał dzwonek ostatni raz w roku szkolnym 2017/18. Podczas wspólnej uroczystości zgromadzeni na sali uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły obejrzeli teatrzyk
pt. „O księżniczce Puszce i jej brudnej nóżce” w wykonaniu uczniów szkoły, przypominający o zachowaniach proekologicznych, następnie utrwalane były zasady bezpieczeństwa o których należy pamiętać podczas wakacji. Podczas apelu Pani dyrektor wręczyła dyplomy i nagrody uczniom wyróżnionym za osiągnięcia w różnych dziedzinach. Podziękowania otrzymali również rodzice, którzy aktywnie udzielali się w imprezach i akcjach prowadzonych w szkole. Z murami szkoły żegnali się uczniowie klas III Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Po otrzymaniu świadectw wszyscy udali się za zasłużone wakacje!!!!!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *