WYBORY ZARZĄDU SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO

Dnia 3.10.2018 r. odbyły się w naszej szkole wybory zarządu Samorządu Uczniowskiego. W tym dniu uczniowie brali udział w wyborach zgodnie z zasadami demokracji. Uczniowie otrzymali karty do głosowania z imionami i nazwiskami kandydatów. Następnie zaznaczali wybraną przez siebie osobę i kartę wrzucali do urny. Specjalnie powołana komisja podliczyła oddane głosy. W wyniku tajnego głosowania największą liczbę głosów otrzymali: Dominik Ułasik, Wanesa Siwak, Kinga Ogórek i Sebastian Pietryka.
Pamiętajmy, że władze Samorządu Uczniowskiego to przedstawiciele wszystkich uczniów. Ich praca polega między innymi na wpływaniu na życie szkoły i współdecydowaniu o sprawach jej dotyczących. Jeżeli więc macie jakieś pomysły na to, co ciekawego można w szkole zrobić lub chcecie powiedzieć o jakimś problemie – zgłoście się do przedstawicieli Samorządu Uczniowskiego.

 

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *