Mądre bajki z całego świata – zamknięte w różne formy artystyczne

17 października 2018r. w Specjalnym Ośrodku Szkolno-Wychowawczym w Wojcieszowie odbyły się warsztaty: „Mądre bajki
z całego świata – zamknięte w różne formy artystyczne” w ramach programu: „Bank dziecięcych uśmiechów”. Uczniowie pod opieką pani Magdaleny Rams mieli za zadanie ulepienie z gliny postaci, scenografii i rekwizytów do wylosowanej przez siebie bajki. Wylosowaną bajką była „Królewna Śnieżka i Siedmiu Krasnoludków”, więc każdy z uczestników stworzył swojego krasnoludka. Nie zabrakło również Królewny Śnieżki oraz chatki dla krasnali. Uczniowie kreatywnie spędzili czas tworząc niepowtarzalne postacie. Jednocześnie ćwiczyli swoją sprawność manualną
i utwierdzili się w wierze we własne możliwości.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *