„Moje jesienne spotkanie z książką – malujemy co czujemy”

5 listopada 2018 r uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych wzięli udział w warsztatach plastycznych „Moje jesienne spotkanie z książką – malujemy co czujemy”. w ramach projektu pod hasłem. „Mój magiczny świat z książką w ręku” współfinansowanego przez Fundację Santander Bank Polska uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze. Zajęcia miały na celu ekspresję plastyczną/interpretację poznanych wcześniej bajek i baśni.
Dzieci chętnie wyrażały swoje emocje, przeżycia poprzez twórczość plastyczną (rysowanie, malowanie, wycinanie, wydzieranie, lepienie, łączenie różnych technik, malowanie przy muzyce) , wykonywały mnóstwo ciekawych ilustracji do ulubionych baśni.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *