Odwiedziny w Szkółce Leśnej

25 października 2018 r. uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze po raz kolejny mieli okazję gościć w Szkółce Leśnej w Krzeszowie.
Od leśniczego Bartłomieja Dymka uczestnicy dostali do samodzielnego wykonania 5 zadań. Za każde prawidłowo wykonane polecenie uczniowie otrzymywali pieczątki. Ciężka praca została nagrodzona upominkami w postaci książek i kolorowanek. Druga część zajęć mimo deszczowej pogody odbyła się w lesie, gdzie w bezpośrednim kontakcie z przyrodą uczniowie dowiedzieli się m.in. w jaki sposób dziki i sójki pomagają dębom. Wszyscy mogli zabawić się w „Tropicieli przyrody” podpatrując życie lasu. Wyprawa wszystkim bardzo się podobała i z utęsknieniem czekamy na kolejne spotkanie.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *