SPOTKANIE BOŻONARODZENIOWE

21 grudnia 2018 roku Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odbyły się uroczystości związane z obchodami Świąt Bożego Narodzenia. Tradycyjnie na początku spotkania uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności artystyczne w montażu słowno – muzycznym o zgodzie
i pojednaniu w noc wigilijną. Po występach dyrektor ZSS Pani Wioletta Gogolewska oraz zaproszeni goście Starosta Powiatu Kamiennogórskiego Pan Jarosław Gęborys i Wicestarosta Pani Małgorzata Krzyszkowska składali wszystkim zgromadzonym życzenia świąteczne
i noworoczne. Po części oficjalnej, uczestnicy spotkania miło spędzili czas przy stołach zastawionych świątecznymi potrawami. Wszystkim Życzymy Wesołych Świąt!!!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *