„Mój magiczny świat z książką w ręku” – wyjazd do Zdrojowego Teatru Animacji w Jeleniej Górze.

Dziś uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze odwiedzili Zdrojowy Teatr Animacji w Jeleniej Górze. To niestety ostatnia nasza wizyta w teatrze w ramach projektu pod hasłem. „Mój magiczny świat z książką w ręku” współfinansowanego przez Fundację Santander Bank Polska. Wspaniali aktorzy, pięknie wykonane lalki, prawdziwa scena oraz rewelacyjna muzyka wywołały w nas prawdziwy zachwyt. Spektakl pt. „Porwanie kaczątek” urzekł nas tajemniczością, dynamiką akcji, a także niesamowitym poczuciem humoru. Ta opowieść detektywistyczna, której akcja osadzona jest
w miejskiej dżungli obudziła w każdym widzu małego tropiciela.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *