ZIMOWE ZABAWY NA ŚNIEGU

Dnia 16 stycznia uczniowie, rodzice i nauczyciel Zespołu Szkol Specjalnych w Kamiennej Górze kolejny raz zorganizowali zimowe zabawy na śniegu. Tym razem impreza odbyła sie w Opawie. Uczestnicy spędzali czas jeżdżąc na sankach, ślizgaczach, nartach biegowych. Rzucali się śnieżkami, lepili bałwany i korzystali z uroków zimy. Szczególną atrakcję zapewnił Międzyszkolny Uczniowski Klub Narciarski „Pod Stróżą” Miszkowice – mogliśmy spróbować jazdy sankami za skuterem śnieżnym. Jazda była naprawdę szybka i dostarczała wielu wrażeń. Na rozgrzewkę tradycyjnie mieliśmy kiełbaskę z grilla
i gorącą herbatę. Z rumieńcami na twarzach, uśmiechnięci wróciliśmy do domu.
Organizatorzy serdecznie dziękują MUKN „Pod Stróżą” Miszkowice.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *