INTEGRACYJNY KONKURS TABLICZKI MNOŻENIA

W dniu 25 lutego 2019 r.  uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze brali udział w II Integracyjnym Konkursie Tabliczki Mnożenia organizowanym przez Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jeleniej Górze. Celem konkursu była integracja uczniów, wdrażanie zainteresowania matematyką w formie zabaw i konkurencji matematyczno – sportowych rozgrywanych w duchu fair play. Pięcioosobowa drużyna ZSS rywalizowała z drużynami z innych placówek specjalnych z terenu województwa dolnośląskiego. Wszyscy musieli wykazać się nie tylko dobrą znajomości tabliczki mnożenia, ale również szybkością rozwiązywania zadań. Dla uczniów była to ciekawa forma sprawdzenia swojej wiedzy i porównania jest z innymi uczestnikami.


Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *