RODO W SZKOLE

25 maja 2018

Kto przetwarza Państwa dane osobowe?

Administratorem  Danych Państwa i Państwa  Dziecka jest Zespół Szkół Specjalnych reprezentowany przez Dyrektora – Wiolettę Gogolewską. Mamy siedzibę w Kamiennej Górze        na ulicy St. Staszica 11.Możesz kontaktować się z nami w następujący sposób: listownie, poprzez email zss@o2 lub telefonicznie 756450219

Po co potrzebne są nam Państwa dane osobowe?

Dane Państwa i Państwa Dzieci są nam potrzebne do celów promocyjnych. Publikujemy  informacje związane z realizacją zadań Szkoły, pokazujemy sukcesy i osiągnięcia uczniów na stronie internetowej Szkoły, na korytarzach Zespołu Szkół Specjalnych,  na Portalu Społecznościowym Facebook oraz w mediach.

Jak długo będziemy wykorzystywać Państwa dane?

Państwa dane osobowe oraz dane Państwa Dziecka będziemy przetwarzać w okresie Jego nauki  w naszej Szkole, a także archiwizować przez okres ustalony przez przepisy prawa.

Komu możemy przekazać Państwa dane osobowe?
Nikomu nie udostępniamy Państwa danych bez wyrażenia odpowiedniej zgody.

Do czego służy monitoring?
Monitoring w szkole służy do zapewnienia bezpieczeństwa Państwa Dzieciom oraz Pracownikom Szkoły.

Inspektor ochrony danych osobowychJoanna Mendziuk, e-meil: joanna.mendziuk@kamienna-gora.pl.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *