DZIEŃ WIOSNY

21 marca 2019 r. w Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze tradycyjnie przywitaliśmy wiosnę. W tym dniu uczniowie od rana przygotowywali kolorowe i zdrowe kanapki oraz przekąski. Następnie odbyło się podsumowanie projektu współfinansowanego przez Fundację Santander pod hasłem „Mój magiczny świat z książką w ręku”. Jednym
z działań w ramach projektu były warsztaty teatralne, podczas których uczniowie przygotowali własną interpretację baśni H. Ch. Andersena pt. „Dziewczynka z zapałkami”. Inscenizacja stanowiła zakończenie rocznego projektu. Swoją obecnością zaszczycili nas przedstawiciele władz samorządowych, dyrektor Santander Bank Polska w Kamiennej Górze oraz dyrektorzy zaprzyjaźnionych placówek. Spektakl został nagrodzony gromkimi brawami. Po występnie artystycznym wszyscy zostali zaproszeni na przygotowany wcześniej przez uczniów poczęstunek. Następnie uczniowie, rodzice i nauczyciele udali się na salę gimnastyczną, gdzie zwyczajowo odbył się Turniej Rodzinny.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *