KAMIENNA GÓRA – MIASTEM SZTUKI I KULTURY

Dnia 04 kwietnia 2019r. w kamiennogórskim Muzeum Tkactwa odbyło się uroczyste wręczenie nagród laureatom konkursu plastycznego pt.„Kamienna Góra- miastem sztuki i kultury”.  Na konkurs wpłynęło 125 prac plastycznych  z 7 placówek oświatowych naszego miasta – wykonanych różnymi technikami plastycznymi. Prace przedstawiały festiwale muzyczne na zalewie, zabawy na kamiennogórskim rynku, lekcje muzealne, turnieje rycerskie, seanse kinowe  Kamienna Góra w pracach  dzieci i młodzieży jest rzeczywiście miastem sztuki i kultury.  Wykonane prace plastyczne można podziwiać w Muzeum Tkactwa do końca kwietna. Zapraszamy

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *