ŚWIĘTA MAJOWE

30 kwietnia 2019 r w Zespole Szkół Specjalnych realizowany był projekt edukacyjny pod hasłem „Jestem Polakiem- odżywiam się zdrowo”. Był on realizowany w trzech etapach. W pierwszej części uczniowie za pomocą różnych technik plastycznych przygotowywali symbole narodowe, które zostały zaprezentowane przed występem artystycznym. Następnie społeczność szkolna miała możliwość podziwiać tańce ludowe w wykonaniu kolegów i koleżanek. Po występie wszyscy przygotowywali zdrowe przekąski oraz kanapki w barwach narodowych. Całodniowy projekt przebiegał w miłej i sympatycznej atmosferze wprowadzając wszystkich uczestników    w klimat świąt narodowych.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *