DZIEŃ SPORTU

W środę 08.05.2019  roku  na  stadionie  miejskim w Kamiennej Górze  odbył się Dzień Sportu. Do  rywalizacji  stanęli  uczniowie  nie  tylko  naszej  szkoły  ale  również  podopieczni zaprzyjaźnionego  Powiatowego Ośrodka Wsparcia Środowiskowego Domu Samopomocy z Kamiennej Góry,  aby  porównać  swoją  szybkość,  skoczność,  siłę i  technikę  po rocznym  okresie  treningów. Młodsi  uczniowie  i   mniej  sprawni  współrywalizowali  w  biegu  na  50m,  skoku  w dal  z  miejsca  i  rzucie  piłeczką  palantową. 
Ci  nieco  starsi  i  bardziej  sprawni  fizycznie  rywalizowali 
w  pięcioboju:  bieg  na  100m  i  400m,  skok  w  dal  z  rozbiegu,  skoku  wzwyż  i  pchnięciu  kulą. Do  organizacji  zawodów  włączyli  się  wolontariusze  z  Zespołu Szkół Ogólnokształcących oraz  spore  grono  rodziców.  Przez  cały czas  trwania  zawodów  każdy  uczeń   mógł wykazać  się swoimi  umiejętnościami  sportowymi. 
Po  konkurencjach  sportowych  nastąpiło podsumowanie rywalizacji i rozdanie  medali  za  pierwsze  trzy  miejsca  oraz  plakietek  dla  wszystkich  uczestników.  Nie  zabrakło  również  grilla  z  kiełbaską 
i  surówką.  Pogoda dopisała, frekwencja   również,  emocje  były,  poczęstunek  smaczny,  uśmiech  gościł  na  twarzach  więc  cóż  więcej  oczekiwać  jak  wspaniałych  wspomnień  z  miło  spędzonego  czasu.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *