DZIEŃ MATKI

W piątek 24 maja 2019 r. w Zespole Szkół Specjalnych odbył się uroczysty Apel z okazji zbliżającego się Dnia Matki. Uroczystość uświetniły swoją obecnością zaproszone mamy.

Uczniowie zaprezentowali swoje umiejętności taneczne, wokalne i recytatorskie oraz przedstawili krótki pokaz wiosennego aerobiku dla mam, pt.: „Pan Samochodzik”. Z dużym entuzjazmem zostało przyjęte przedstawienie przez naszych podopiecznych improwizacji tanecznych oraz wykonanie salsy do utworu Majki Jeżowskiej „A ja wolę moją mamę”. Nie obyło się bez wzruszeń, uśmiechów i gorących braw dla młodych artystów. Na zakończenie uczniowie przygotowali niespodziankę dla mam – własnoręcznie wykonane bransoletki z kolorowych koralików oraz słodki poczęstunek. Młodych artystów do występu przygotowywały pani Anna Jabłońska i Agnieszka Dyrcz.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *