PODSUMOWANIE PROGRAMU INTEGRACYJNEGO „RAZEM ŁATWIEJ, LEPIEJ I WESELEJ”

11 czerwca 2019 roku uczestniczyliśmy w podsumowaniu programu integracyjnego „Razem łatwiej, lepiej i weselej”, w którym od ośmiu lat bierzemy udział wspólnie z kolegami i koleżankami ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze. W spotkaniu uczestniczyli zaproszeni goście: Wicestarosta Kamiennogórski Małgorzata Krzyszkowska, dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych  w Kamiennej Górze Wioletta Gogolewska oraz Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 1 w Kamiennej Górze Katarzyna Bielewicz – Czyczkan, rodzice, uczniowie obu szkół i nauczyciele. Przewodnie hasło naszych spotkań brzmiało „My w naszym kraju”. Podczas wspólnych zajęć poznawaliśmy historię, kulturę i obyczaje naszego kraju. W trakcie spotkania podsumowującego, obejrzeliśmy program artystyczny w wykonaniu najmłodszych kolegów i koleżanek, prezentację multimedialną, oraz wszyscy wyklejaliśmy biało – czerwonymi sercami najdłuższą flagę Polski.
Impreza i wspomnienia przysporzyły wszystkim dużo radości!!!!


Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *