MIĘDZYNARODOWY DZIEŃ OSÓB NIEPEŁNOSPRAWNYCH

W dniu 21 listopada 2019 roku w Zespole Szkół Zawodowych i Ogólnokształcących w Kamiennej Górze odbyła się uroczystość z okazji Międzynarodowego Dnia Osób Niepełnosprawnych. W tym uroczystym dniu uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze zaprezentowali zaproszonym gościom swoje talenty muzyczne. Podczas spotkania został rozstrzygnięty konkurs plastyczny pt. „Dbam o swoje zdrowie psychiczne – akceptuję i pomagam”, którego organizatorem był powiat kamiennogórski.  W konkursie pierwsze miejsce zajęła: Marcelina Jurkowska, drugie miejsce Wiktoria Celińska a miejsce trzecie Marcelina Kwiecińska. Natomiast Kindze Sarneckiej jurry przyznało wyróżnienie.

Dopełnieniem całej uroczystości były tańce, konkursy i smaczny ciepły poczęstunek.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *