MIKOŁAJ W ZESPOLE SZKÓŁ SPECJALNYCH

Czwartek 5 grudnia 2019r dla całej społeczności szkolnej Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze był wyjątkowym dniem – przepełnionym uśmiechem, radością i niespodziankami. A wszystko to dzięki wizycie św. Mikołaja, który przyszedł do szkoły w towarzystwie swojego orszaku Śnieżynek. Hojny gość przyniósł ze sobą mnóstwo prezentów a Śnieżynki przygotowały konkursy i zabawy na wesoło. Dla wszystkich był przygotowany poczęstunek – pyszne ciasta, owoce i napoje. Po zakończonych zabawach był czas wręczania prezentów. Jak zwykle Mikołaj pamiętał o wszystkich uczniach i pracownikach szkoły. Radości było co niemiara!

 Tradycyjnie pomysłodawcami i organizatorami wspaniałej imprezy mikołajkowej była Rada Rodziców działająca w Zespole Szkół Specjalnych!

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *