III INTEGRACYJNY KONKURS TABLICZKI MNOŻENIA

Dnia 6 marca 2020 r uczniowie Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze brali udział w III Integracyjnym Konkursie Tabliczki Mnożenia organizowanym przezSOSW w Jeleniej Górze.Pięcioosobowa drużyna ZSS rywalizowała z drużynami z innych placówek specjalnych z terenu województwa dolnośląskiego.Uczniowie rywalizowali w zawodach matematyczno-sportowych. Liczyła się dobra umiejętność tabliczki mnożenia, szybkość, spostrzegawczość, a przede wszystkim dobra zabawa. Dla uczniów była to ciekawa forma sprawdzenia swojej wiedzy i porównania się z innymi uczestnikami.Konkurs umilił występ lokalny Pani Katarzyny ze szkoły muzycznej Yamaha z Jeleniej Góry.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *