DZIEŃ EDUKACJI NARODOWEJ

         Dnia 13 października 2020 roku w Zespole Szkół Specjalnych odbyły się obchody Dnia Edukacji Narodowej. Ze względu na pandemię uroczystość odbyła się zgodnie z panującymi obostrzeniami. W związku z tym społeczność szkolna mogła oglądać występ w małych grupach.
Na początku każdy zespół klasowy wykonał prace artystyczne związane
ze świętem nauczycieli. Uwieńczeniem uroczystości, był program artystyczny zaprezentowany wszystkim pracownikom szkoły przez uczniów Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Nagrodę Starosty Kamiennogórskiego otrzymał Pan Jacek Engler. Nagrody Dyrektora Zespołu Szkół Specjalnych otrzymali: Pani Katarzyna Bandyk, Pani Sylwia Fryzowicz, Pani Bożena Kiełek, Pani Magdalena Rams, Pani Małgorzata Regner, Pani Anna Poborca, Pani Teresa Pansewicz, Pani Halina Grabczyk, Pani Iwona Machaj i Pani Barbara Kędziorek.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *