Wycieczka do Karpacza

W dniach 13-14.09.2021 roku członkowie stowarzyszenia „Podaj Rękę Kamienna Góra” działającego przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze wzięli udział w wycieczce do Karpacza. Pierwszego dnia zwiedzali „Karkonoskie Tajemnice, gdzie oglądali podziemną, multimedialną ekspozycję legendarnego i historycznego świata Karkonoszy.

Następnie wzięli udział w warsztatach plastycznych na temat minerałów występujących w naszych górach. Dla podniesienia adrenaliny zjeżdżali na „sankach” w Centrum Rekreacyjnym „Kolorowa”. Dzień zakończył się spacerem po Karpaczu, wspólnym grillem i dyskoteką. Następnego dnia po samodzielnie przygotowanym śniadaniu uczestnicy spędzili czas w obiekcie rekreacyjnym „Park Bajek”. W ten sposób uczniowie aktywnie i ciekawie rozpoczęli nowy rok szkolny. Projekt był współfinansowany przez PFRON.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *