WYCIECZKA DO SKALNEGO MIASTA

W bardzo słoneczny październikowy poniedziałek (05.10.2021 roku), wspólnie z naszymi przyjaciółmi z czeskiej szkoły, byliśmy na wycieczce w pięknym Skalnym Mieście w Czechach.

Nasz spacer po tym unikatowym miejscu rozpoczęliśmy niebieskim szklakiem wzdłuż brzegu turkusowego jeziorka. Potem wkroczyliśmy pomiędzy olbrzymie masywy, wieże i skalne ściany otulone różnorodną roślinnością.  Wśród tych skał mających swoje nazwy czuliśmy się jak krasnale w magicznej bajce – niektóre formacje skalne mają tutaj ponad 100 metrów wysokości. Wielką atrakcją był dla nas rejs łodzią wykonaną  po niewielkim jeziorku.

Wyprawa okazała się bardzo ciekawa, ale także i wymagająca, liczne schody, kładki, podejścia i zejścia, pozwoliły nam pokonywać własne lęki i odkrywać, że pomimo różnych niepełnosprawności możemy wiele! Spacer przez Adrszpasko-Teplickie Skały to była dla nas zdecydowanie podróż pełna wyzwań, niespodzianek i niezapomnianych przeżyć!!!!!!

Kilka zdjęć z wycieczki .

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *