VIII Otwarte Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych „Wodne Zmagania”

W dniu 16 listopada 2021 r. na Krytej Pływalni w Kamiennej Górze odbyły się VIII Otwarte Zawody Pływackie Osób Niepełnosprawnych „Wodne Zmagania”, których głównym organizatorem było Stowarzyszenie „Podaj Rękę Kamienna Góra”. Zawody otworzyła Małgorzata Krzyszkowska – Wicestarosta Kamiennogórski. Pływacy rywalizowali ze sobą w konkurencjach indywidualnych na dystansach: 25 m oraz 50 m w stylu dowolnym, klasycznym i grzbietowym. W zawodach uczestniczyło ok. 80 pływaków reprezentujących: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Wojcieszowie, Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych w Lwówku Śląskim, Dom Pomocy Społecznej w Szarocinie, Powiatowy Ośrodek Wsparcia – Środowiskowy Dom Samopomocy w Kamiennej Góry oraz gospodarze – Zespół Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze. W organizacji zawodów pomagali pracownicy MOS Kamienna Góra, MCKF w Kamiennej Górze oraz studenci AWF Wrocław. Zawody pływackie współfinansowane były ze środków Powiatu Kamiennogórskiego, Gminy Miejskiej Kamienna Góra i Gminy Lubawka.

ZAWODNICY:

OLIWIA złoty medal, NATALIA 2 złote medale, BARTOSZ złoty medal, WIKTOR złoty medal, KINGA srebrny medal, DOMINIK 2 srebrne medale, BLANKA srebrny medal, DAMIAN srebrny medal, KACPER złoty i srebrny medal, KORNEL 2 srebrne medale, WIKTORIA srebrny i brązowy medal, MARCELINA srebrny i brązowy medal, KRZYSZTOF 2 brązowe medale, JOANNA brązowy medal, DANIEL 2 brązowe medale, DAMIAN brązowy medal, OLIWIER brązowy medal, DAMIAN brązowy medal, IGOR, MACIEJ, MICHAŁ, DAMIAN, JULIA.

Kilka zdjęć.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *