Wiosna w ZSS.

Dnia 22 marca 2022 r do Zespołu Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze zawitała zielona zdrowa Wiosna. Uczniowie wspólnie z nauczycielami poznali i utrwalili wiedzę o sposobach radzenia sobie z ranami i krwotokami. Dowiedzieli się skąd się biorą owoce i warzywa i  wspólnie przygotowali zdrowe kanapki oraz sałatki owocowe. Każdy uczeń miał okazję ozdobić doniczkę i wysiać w niej owies. Teraz będziemy obserwować jak rośnie na parapetach. Uczniowie brali udział również w wiosennym turnieju sprawnościowym na wesoło. Wszyscy cieszymy się, że już pojawiła się wiosna.
Więcej zdjęć znajdziecie na naszym facebooku
https://www.facebook.com/1035136753204288/posts/5156320181085904/

Tu tylko kilka zdjęć.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *