WYCIECZKA DO PARKU ROZRYWKI MANDORIA

W dniu 28.04.2022 roku  osoby z niepełnosprawnościami uczestniczyły w wycieczce do parku rodzinnej rozrywki Mandoria  w Rzgowie pod Łodzią.

Uczestnicy zapominając o swoich barierach i ograniczeniach, podczas wyprawy doświadczali emocji i ekscytujących przeżyć jeżdżąc familijnymi roller-coasterami,  bawiąc się na różnych kolejkach, karuzelach i innych niesamowicie emocjonujących atrakcjach Mandorii. Wszyscy wycieczkowicze wzięli udział w warsztatach związanych z historią pieniądza prowadzonych przez Mandorian oraz skosztowali pysznej mandoriańskiej kuchni.

Organizatorem imprezy było Stowarzyszenie Podaj Rękę Kamienna Góra działające przy Zespole Szkół Specjalnych w Kamiennej Górze. Wycieczka jest jednym z zadań projektu
pt. „Ciekawi świata”. Projekt został współfinansowany ze środków: PFRON, Powiatu Kamiennogórskiego, Gminy Miejskiej Kamienna Góra oraz Gminy Kamienna Góra.

Kilka zdjęć

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *