Nasza uczennica w składzie reprezentacji Polski

W dniach 20-22.05.2022 w Bydgoszczy odbył się drugi etap XII Ogólnopolskich Letnich Igrzysk Olimpiad Specjalnych w trzech konkurencjach: wrotkarstwo, tenis ziemny i gimnastyka. Zawodnicy Klubu Podaj Rękę Kamienna Góra, działającego przy Zespole Szkół Specjalnych
w Kamiennej Górze wystartowali w konkurencjach gimnastycznych zdobywając wiele medali. Wczoraj odbyło się losowanie zawodników na Światowe Letnie Igrzyska Olimpiad Specjalny Berlin 2023, w którym zawodniczka Oliwia Igielska została zakwalifikowana do podstawowego składu reprezentacji Polski. Będzie jedyną reprezentantką naszego kraju  w gimnastyce sportowej. Pozostał jej rok ciężkiej pracy i wyrzeczeń, aby solidnie przygotować się do tej wielkiej imprezy. Trenerem zawodników jest pan Jacek Engler.

Zdjęcia Oliwii z zawodów

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *