Światowy Dzień Świadomości Autyzmu

2 kwietnia na całym świecie obchodzony jest Światowy Dzień Świadomości Autyzmu. Nasza szkoła również włączyła się w akcję jako znak solidarności z osobami ze spektrum autyzmu. Głównym celem szkolnej akcji było przeciwstawianie się zarówno dyskryminacji, jak i stereotypom dotyczącym osób dotkniętych tym zaburzeniem. W naszej szkole również nie zabrakło niebieskich akcentów, informacji i symboli Światowego Dnia Świadomości Autyzmu.

Zaświeć na niebiesko”- pod takim hasłem uczestniczyliśmy 4 kwietnia w zajęciach integracyjnych z uczniami z SP nr 1 w Kamiennej Górze. Tym razem poszerzaliśmy naszą wiedzę na temat funkcjonowania w społeczeństwie osób ze spektrum autyzmu.

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *