Biegi przełajowe

Dnia 21 września nasi uczniowie brali udział w IX Dolnośląskim Mityngu w Biegach Przełajowych Olimpiad Specjalnych Wojcieszów 2023.
Na starcie pojawiło się ponad 100 zawodników w różnych kategoriach wiekowych z całego województwa dolnośląskiego.
Reprezentanci naszego klubu PODAJ RĘKĘ wraz z koleżankami i kolegami z ANNY Legnickie Pole, JEŻYK Lwówek Śląski, JUNIOR Milicz, NIEZŁOMNI Wrocław, OLIMPIJCZYK Bolesławiec, RADOŚNI Dobroszyce, RAZEM Lubań, SPORTOWIEC Ostrowina, STRZEGOMKA Kąty Wrocławskie i gospodarzami PROMYK Wojcieszów rywalizowali na dwóch dystansach 800 i 1600m.

Przy głośnym wsparciu kibiców wszyscy zawodnicy spisali się na medal. Gratulujemy.

Fotorelacja

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *