Integracyjne święto jeźdźców i koni ,,Hubertus”

W listopadzie odbyło się I. Integracyjne święto jeźdźców i koni ,,Hubertus ” w Debrzniku. Było to inauguracyjne wydarzenie realizowanego przez naszych uczniów projektu ,, Z koniem w świat”. Mieliśmy przyjemność spędzenia czasu w gronie rówieśników ze Szkoły Podstawowej w Ptaszkowie, najbliższych oraz przyjaciół. W pięknych jesiennych okolicznościach Ośrodka Górskiej Turystki Konnej i Hipoterapii uczestnicy brali udział w zajęciach integracyjnych o tematyce święta myśliwych- Hubertus. Dzięki Panu Leśniczemu dowiedzieliśmy się mnóstwa ciekawych rzeczy o okolicznych ziołach, których mieliśmy możliwość skosztować w postaci aromatycznych herbatek. Gorąco dziękujemy za zaangażowanie, godną naśladowania postawę życzliwości, odwagi i pokonywania własnych słabości. Dziękujemy uczniom , rodzicom, przyjaciołom oraz organizatorom i miejmy nadzieję do szybkiego zobaczenia.

Dofinansowano ze środków Programu ,, Działaj Lokalnie” Polsko- Amerykańskiej Fundacji Wydolności realizowanego przez Akademię Rozwoju Filantropii w Polsce oraz ODL Stowarzyszenie Społeczno – Kulturalne ,,Granica” w Lubawce.

Kilka zdjęć

Post Author: admin

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *